SUPER rozvaděče s.r.o.

Tato společnost vznikla v době růstu počtu instalovaných fotovoltaických elektráren pro rodinné domy a průmysl. Vznikl zde tlak na efektivní a jednoduchou montáž s kompletní zálohou domu tzv. Full Back Up a odepnutí zátěžových spotřebičů jako jsou tepelné čerpadlo, bojler atd.

Dlouhodobě jsme montovali své vlastní rozvaděče pro FVE v našem okolí a rozhodli jsme se náš výrobek rozšířit na trh. Proto vznikla spol. SUPER rozvaděče s.r.o., kde realizujeme malovýrobu rozvaděčů s důrazem na kvalitu a spokojenost zákazníků.

Postupem času jsme k našemu AC FullBackUpovému rozvaděči přidali DC rozvaděče pro 2x string a našim dalším krokem je prodej elektro komponentů GEYA ryze zaměřených na oblast fotovoltaiky.

Spolu se SUPER rozvaděči vznikly i projekty SUPER kancelář (administrativa pro fotovoltaiku a tepelná čerpadla) a SOLÁRNÍ ŠKOLITEL (školení a profesní kvalifikace pro fotovoltaiku).

Ing. Jan Vojík - jednatel a spoluzakladatel.

Je uznávaným odborníkem v oboru fotovoltaiky. Specializuje se na rozvoj a výstavbu společností/divizí zabývajících se montáží fotovoltaických elektráren. Klade důraz hlavně na management procesů, aby mohl klient v co nejkratším čase maximalizovat efektivitu. To by nebylo možné bez detailních znalostí každého procesu během realizace fotovoltaiky. V nedávné minulosti působil na vysokých managerských a školících pozicích, kde dosáhl více než stamiliónových obratů a tisíců zrealizovaných fotovoltaických elektráren.

Působil v těchto společnostech: Woltair, SolidSun a S-power Energies.

 

REFERENCE


NAŠE DALŠÍ PROJEKTY